بذر گل ستاره ای پاکوتاه الوان نمایش بزرگتر

بذر گل ستاره ای پاکوتاه الوان

محصول جدید

گل ستاره ای (شاه اشرفی) با نام علمی “Cosmos”بومی کشور مکزیک و آمریکای مرکزی می باشد، گل ستاره ای یک ساله است و ارتفاعی بین 60 تا 90 سانتی متر دارد. این گل آفتاب کامل را دوست دارد، اگرچه نیم سایه را نیز تحمل می کند ولی در نور کامل آفتاب رشد بهتری خواهد داشت.

جزییات بیشتر

30 قلم

8,000 تومان بدون مالیات.

مشخصات

نام علمی Cosmos
نیاز آبی مرتب
نور آفتابدوست
محتوای بسته 1 گرم
اورجین ایران

اطلاعات بیشتر

گل‌های این گیاه به رنگ‌های مختلف زرد، نارنجی و قرمز است که رنگین کمانی از رنگ‌ها را به نمایش می‌گذارد، گل ستاره از بهار تا آغاز فصل سرما قادر به گلدهی هستند ارتفاع گل ستاره بسته به نوع آن بین 30 تا  150 سانتیمتر می رسد . از این گل نیز می توان به عنوان تزیین دسته گل نیز استفاده کرد .

بذرهای این گیاه هر ساله در پای گیاه ریخته می شود و خود به خود سبز می کند بنابراین با یک بار کاشت این گیاه می توان چندین سال متمادی از این گیاه را در همان مکان داشت.

گل ستاره ای گل های بسیار زیبایی تولید می کنند و مناسب برای مرز بندی در باغچه و فضای باز است. این گلها به لحاظ زیبایی باعث جذب پروانه ها و پرنده های کوچک می شوند.

گل ستاره‌ای گیاهی مقاوم در برابر حرارت و بلایا است و به همین دلیل قادر است در دوران خشک‌سالی رشد کند و در شرایط سختِ باغ‌های شهری و کشتزارهای وحشی سالم بماند.

با داشتن منطقه‌ای آفتاب‌گیر در هر باغ، این گیاهانِ انطباق پذیر قادر هستند که به صورت گلدانی یا زمینی کاشته شوند.