بذر گل انگشتانه پا بلند الوان نمایش بزرگتر

بذر گل انگشتانه پا بلند الوان

محصول جدید

گل انگشتانه یا دستکش روباه با نام علمی Digitalis purpurea از خانواده Scrophulariaceae می باشد، کاشت بذر گل انگشتانه به حیاط پشتی خانه شما ظاهری زیبا میبخشد. این گل با ظاهری متفاوت به صورت زنگوله است

جزییات بیشتر

30 قلم

8,500 تومان بدون مالیات.

مشخصات

نام علمی Digitalis purpurea
نیاز آبی مرتب
نور متوسط
محتوای بسته 1 گرم
اورجین آلمان

اطلاعات بیشتر

در بیشتر انواع آن شاهد رنگ های متنوعی از این گل هستیم که هم به صورت تک رنگ و هم به صورت دو رنگ وجود دارد،داخل گل های این گیاه دانه ها رشد می کنند که می توان آنها را به همراه گل جدا و نگه داری کرد. کاشت بذر گل انگشتانه دو سال زمان بر است.

در واقع رشد ریشه ها و ساقه و برگ گل در سال اول اتفاق می افتد و در سال دوم گل و دانه رشد می کنند. در سال دوم حدودا بین 3 الی 6 متر شاهد رشد ساقه این گیاه هستیم.

پس از کاشت آنها در اوایل بهار سال دوم گل های این گل می رویند. معمولا گیاه گل انگشتانه برای خریداری وجود دارد ولی عملکرد اقتصادی کاشت بذر گل انگشتانه است که فرایند آسان و ارزان است.

در سال دوم گل می توان بذر های آن را جدا کرد و برای سال بعد گل های بیشتری داشت. تعداد بذر در هریک از گلهای بسیار است. پس بعد از نگهداری از اولین گیاه در سال های بعد می توانید تعداد بییشتری از گل انگشتانه در حیاط خود داشته  باشید.