بذر گل رعنا زیبا پرپر نمایش بزرگتر

بذر گل رعنا زیبا پا بلند الوان

محصول جدید

رعنا زیبا ام گلی زیبا و زینتی است که گلهای زیبایی در رنگهای مختلف دارد، که در دو گونه یکساله و چندساله کشت می‌شود. قابلیت رشد در گلدان و فضای آزاد را دارد. از طریق بذر و همچنین قلمه تکثیر می‌شود. گلهای این گیاه درشت، پرپر و توپی هستند.

جزییات بیشتر

30 قلم

8,000 تومان بدون مالیات.

مشخصات

نام علمی Gaillardia
نیاز آبی متوسط
نور آفتابدوست
محتوای بسته 2 گرم
اورجین ایران

اطلاعات بیشتر

رعنا زیبا همانطور که از نامش مشخص است نام گلی زیبا و زینتی است که به  دو صورت یکساله و چندساله رشد می‌کند، چرا که برخی از گونه‌های این گیاه یکساله و برخی دیگر چندساله هستند که بیشتر کشت یکساله آن در میان مردم رایج است. گلهای زیبا و درشتی دارد که در رنگهای مختلف زرد، قرمز و همچنین دو رنگ و … ظاهر می‌شود و منظره زیبایی را نمایان می‌کند. قابلیت کشت در گلدان و همچنین فضای آزاد را دارد.

رعنا زیبا با نام رقص خورشید نیز شناخته می‌شود که نام علمی و انگلیسی این گیاه gaillardia aristata sundance است. گلهای این گیاه چند گلبرگی و پرپر هستند که زیبایی خاصی دارد که بیشترین شباهت را به گل آفتابگردان دارد که به صورت توپی ظاهر می‌شود. برگهای سبز رنگ این گیاه مودار هستند که دارای حاشیه‌ای صاف و دندانه‌دار است. دوره گلدهی طولانی ای دارد. گیاهی شاداب به شمار می رود. جاذب حشراتی همچون پروانه و زنبور عسل است.