جدید بذر سدروس دئودورا نمایش بزرگتر

بذر كاج سدروس دئودورا

محصول جدید

سدروس دئودورا نوعی درخت کاج می‌باشد. درختی غیر مثمر و زیبا است. برگهای سوزنی شکلی دارد که به رنگ سبز روشن می‌باشد. میوه این گیاه مخروط مانند می‌باشد که در درون آن بذر وجود دارد. این مخروط‌ها به صورت کاملاً عمودی و ایستاده بر روی شاخه گیاه نمایان می‌شود.

جزییات بیشتر

30 قلم

8,000 تومان بدون مالیات.

مشخصات

نام علمی Cedrus
خاک اسیدی و قلیایی
نیاز آبی متوسط
نور آفتاب دوست
دوره زندگی چندساله
محتوای بسته 2 عدد بذر
اورجین ژاپن

اطلاعات بیشتر

شاخه‌های این درخت به حالت طبقه طبقه می‌باشد. از این نوع درخت در گستره وسیعی از پارکها، فضای سبز، منازل ویلایی، میادین شهر و … به عنوان درختی زیبا استفاده می‌شود. از درختان همیشه سبز به شمار می رود. این درخت شاخ و برگ زیادی دارد. گلهای کوچکی دارد.

سدروس دئودورا از طریق بذر قلمه و پیوند تکثیر می‌شود. در کشت بذری پس از تهیه بذر آنها را به مدت 24 ساعت در آب ولرم خیس کنید. سپس بذرها را در درون نایلونی قرار دهید و در درون یخچال بگذارید توجه داشته باشید که بذرها یخ نزنند. بذرها برای رشد نیاز به یک دوره سرمادهی دارند.

پس از حدود دو تا سه ماه بذرها را از یخچال بیرون بیاورید و در محل مورد نظر اعم از گلدان یا باغچه بکارید. پس از مدتی بذر جوانه می زند و گیاه رشد خود را آغاز می‌کند. پس از آنکه گیاه به حد معینی از رشد رسید آن را به زمین اصلی منتقل کنید.