درباره ما

ایرویان

فروشگاه آنلاین بذر،ادوات و نیازمندیهای کشاورزی

فروشگاه اینترنتی ایرویان دارنده نماد اعتماد الکترونیکی کسب و کارهای آنلاین از وزارت صنعت و معدن و همچنین ثبت شده در ستاد ساماندهی سایتهای ایران،در زمینه واردات انواع بذرهای مرغوب و f1 گل و صیفی جات ،ادوات و ابزار آلات کشاورزی،پیاز گل و محصولات آموزشی کشاورزی از معتبرترین برندهای دنیا فعالیت دارد،هدف ما در این فروشگاه واردات محصولاتی با استانداردهای روز دنیاست تا کشاورزان ما بتوانند در زمینه تولید محصولاتی خوب،سالم و با کیفیت کوشا باشند.

  • محصولاتی با کیفیت از برترین برندهای دنیا
  • پشتیبانی اختصاصی با استفاده از کارشناسان مجرب کشاورزی
  • خرید در محیطی امن و راحت
  • مشاوره و راهنمایی خریدار
  • تنوع انتخاب محصول

تیم ما

cms-img

تیم مدیریتی ایرویان

فروشگاه اینترنتی فروش آنلاین بذر ایرویان،دارای تیمی مجرب در زمینه های پشتیبانی فنی،پشتیبانی فروش،بازاریابی و مشاوره مشتریان می باشد که همگی دارای تحصیلات تخصصی در زمینه های مرتبط می باشند تا بتوانند مشتریان ایرویان را بیش از پیش راضی و خشنود سازند.

اطلاعات

تمامی مشتریان عزیز می توانند با استفاده از شماره تماس زیر،سوالات مربوط به کاشت و داشت و برداشت (بذرها) و موارد فنی در مورد ادوات را را پرسیده و با خیالی راحت اقدام به خرید محصول نمایند.

09146385098 

می توانید تمامی مشکلات فنی خود را در هنگام خرید و سفارش محصول، و همچنین موارد مربوط به فروش و ارسال کالا را تا زمان تحویل محصول مورد نظر با استفاده از شماره تماسهای زیر حل نمائید.

09146385098