محصولات Biobizz

در این شاخه میتوانید محصولات فوق العاده شرکت Biobizz اسپانیا را مشاهده نمائید، این شرکت در زمینه تولید محصولات کود ارگانیک به صورت حرفه ای در دنیا عمل کرده و بهترین برند در این زمینه می باشد.

محصولات Biobizz  4 محصول وجود دارد.

0 نقد و نظر

بعضی وقتها شما نیاز دارید گیاه شما به صورت هیدروپونیک بهترین عملکرد را داشته باشد، اما تغذیه مواد معدنی برای گیاه به خوبی تامین نمیشود و بهره وری لازم در زمینه رشد، گلدهی و حتی مزه های میوه نیز زیاد دلچسب نمی باشد.

3,000,000 ریال
تمام شد!
0 نقد و نظر

اگر ایده کشت در محیط داخلی را دارید ولی مطمئن نیستید که چگونه شروع کنید، بسته Biobizz® Indoor · Pack را امتحان کنید. این کودهای آلی بیوبیز به شما و خانواده امکانی آسان برای به دست آوردن تجربه را به ارمغان می آورد.

2,000,000 ریال
تمام شد!
0 نقد و نظر

اگر آب و هوا در منطقه شما مناسب است و در خارج از منزل نیز گیاهان به خوبی رشد می کنند، اجازه دهید Biobizz® زندگی شما را آسان کند. Biobizz Outdoor · Pack را امتحان کنید. این بسته مبتنی بر کودهای آلی خاکی و گیاه هیدروپونیک از طریق استفاده از کودهای Biobizz تجربه ای لذت بخش خواهد بود.

2,000,000 ریال
تمام شد!
0 نقد و نظر

آیا گیاهان شما نیز کم رنگ و نیاز به افزایش رنگ و بو دارند؟ در این مواقع که گیاهان شما روبه زردی می روند و شما چاره ای برای آنها ندارید، ممکن است زمان استفاده قدرت جادویی Stimulant · Pack رسیدهاست. تا گیاه شما از ریشه دوباره سازی شود.

2,800,000 ریال
تمام شد!
نمایش 1 - 4 از 4 قلم کالا