میتوانید در این شاخه تمامی برندهای تولید کننده کود، خاک، تورف، بسترهای آماده کشت و محصولات مشابه را ملاحضه نمائید.

کود، خاک و بستر کشت  10 محصول وجود دارد.

زیرشاخه‌ها

محصولات ویلمورین

در این شاخه می توانید محصولات متنوع برند ویلمورین فرانسه را مشاهده فرمائید، محصولات ویلمورین در این زمینه با نامهای ویلمورین و جنتا تولید می شوند.

محصولات کومپو

برند کومپو آلمان یکی از مشهورترین برندهای تولید محصولاتی مانند خاک، تورف،کود و سایر محصولات مشابه می باشد که میتوانید محصولات این برند مشهور را در این شاخه ملاحضه نمائید.

محصولات جی فی

برند جی فی نروژ یکی از قویترین تولید کنندگان بسترهای کشت فشرده، خاک و ابزارهای دیگر جهت کشت می باشد که می توانید هم اکنون در این شاخه ملاحضه فرمائید.

محصولات ROOT!T

شرکت ROOT!T بریتانیا یکی دیگر از شرکتهای تولید کننده انواع ابزار و ملزومات جهت کشت بدون خاک و بسترهای کشت از قبل آماده، گلخانه های کوچک و... می باشد، محصولات این برند بسیار مرغوب و دارای انواع زیادی می باشند که می توانید در این شاخه ابزار تولیدی این شرکت را ملاحضه نمائید.

محصولات Biobizz

در این شاخه میتوانید محصولات فوق العاده شرکت Biobizz اسپانیا را مشاهده نمائید، این شرکت در زمینه تولید محصولات کود ارگانیک به صورت حرفه ای در دنیا عمل کرده و بهترین برند در این زمینه می باشد.

0 نقد و نظر

امروزه کاشت بذرهای خاص و حساس و بذرهایی که دوست داریم حتما رشد نمایند، مهم و نیاز به مهارت بالایی دارد که جی فی به صورت استارتر هر گونه بذر، قلمه و نشاء حاوی پیت ماس ، و ترکیب چندین نوع مواد مغذی دیگر می باشد که تولید و تکنولوژی آن انحصارا در اختیار شرکت جی فی است، باعث رشد تضمینی بذر ما می میشود.

220,000 ریال
تمام شد!
0 نقد و نظر

محصولی جدید و خارق العاده از ویلمورین برای گیاهان گلده، این محصول دارای 24 عدد چوب کود بوده که کافیست برای هر گلدان با توجه به مقدار توصیه شده، یک چوب کود را در خاک گلدان بنشانید تا بعد از هر آبیاری مواد مورد نیاز گیاه را به خاک منتقل نموده و گیاهی سرزنده و قوی داشته باشید.

160,000 ریال
موجود
0 نقد و نظر

محصولی جدید و خارق العاده از ویلمورین برای گیاهان سبز، این محصول دارای 24 عدد چوب کود بوده که کافیست برای هر گلدان با توجه به مقدار توصیه شده، یک چوب کود را در خاک گلدان بنشانید تا بعد از هر آبیاری مواد مورد نیاز گیاه را به خاک منتقل نموده و گیاهی سرزنده و قوی داشته باشید.

160,000 ریال
موجود
0 نقد و نظر

گیاهان آپارتمانی امروزه به یکی از تکه های پازل تزئیناتی و دکوری هر خانه ای تبدیل شده اند، لذا این تکه های پازل علاوه بر آبیاری و نیازهای معمول، باید زیبا و قابل نمایش نیز باشند.

200,000 ریال
موجود
0 نقد و نظر

کود خفاش به عنوان محصولی که کمک شایانی در رشد و نمو گیاه نموده، در دنیا بسیار مشهور و شناخته شده می باشد. این محصول تولید شرکت GuanoKalong بوده که با دارا بودن بسیاری از مواد و مینرالهای حیاتی، باعث می شود گیاه دارای بوته ای قوی، گلهایی زیبا و ماندگاری فراوان باشد.

2,000,000 ریال
تمام شد!
0 نقد و نظر

بعضی وقتها شما نیاز دارید گیاه شما به صورت هیدروپونیک بهترین عملکرد را داشته باشد، اما تغذیه مواد معدنی برای گیاه به خوبی تامین نمیشود و بهره وری لازم در زمینه رشد، گلدهی و حتی مزه های میوه نیز زیاد دلچسب نمی باشد.

3,000,000 ریال
تمام شد!
0 نقد و نظر

اگر ایده کشت در محیط داخلی را دارید ولی مطمئن نیستید که چگونه شروع کنید، بسته Biobizz® Indoor · Pack را امتحان کنید. این کودهای آلی بیوبیز به شما و خانواده امکانی آسان برای به دست آوردن تجربه را به ارمغان می آورد.

2,000,000 ریال
تمام شد!
0 نقد و نظر

اگر آب و هوا در منطقه شما مناسب است و در خارج از منزل نیز گیاهان به خوبی رشد می کنند، اجازه دهید Biobizz® زندگی شما را آسان کند. Biobizz Outdoor · Pack را امتحان کنید. این بسته مبتنی بر کودهای آلی خاکی و گیاه هیدروپونیک از طریق استفاده از کودهای Biobizz تجربه ای لذت بخش خواهد بود.

2,000,000 ریال
تمام شد!
0 نقد و نظر

آیا گیاهان شما نیز کم رنگ و نیاز به افزایش رنگ و بو دارند؟ در این مواقع که گیاهان شما روبه زردی می روند و شما چاره ای برای آنها ندارید، ممکن است زمان استفاده قدرت جادویی Stimulant · Pack رسیدهاست. تا گیاه شما از ریشه دوباره سازی شود.

2,800,000 ریال
تمام شد!
0 نقد و نظر

محلول اولیه روت ایت یکی از ماده های معجزه گر برای رشد اولیه بذر و قلمه می باشد، این محلول شامل کلسیم، بور، ویتامین B1 و همه چیزهایی است که برای رشد سالم در مرحله تکثیر گیاه نیاز است.

1,200,000 ریال
تمام شد!
نمایش 1 - 10 از 10 قلم کالا