تمامی تولید کنندگان معتبر بذر دنیا در این شاخه قابل مشاهده می باشند.

بذر صیفی جات  هیچ محصولی در این دسته نیست.

زیرشاخه‌ها

بذر صیفی جات ویلمورین

در این شاخه می توانید تمامی محصولات برند ویلمورین فرانسه را ببینید،محصولات این برند مربوط به بذر گل و بذر صیفی جات می باشد که اگر روی برخی از بسته های این برند واژه "آنادولو" وجود داشت،به خاطر داشته باشید همان ویلمورین هستش که توسط نمایندگی ترکیه این محصول تولید می شوند و نام آنادولو هک می شود.

بذر صیفی جات تامپسون و...

در این شاخه می توانید تمامی محصولات برند تامپسون و مورگان بریتانیا را ببینید،محصولات این برند مربوط به بذر گل و بذر صیفی جات می باشد که معمولا در دنیا بذرهای f1 انواع گل توسط این شرکت تولید می شوند.

بذر صیفی جات سمینیس

در این شاخه می توانید بذرهای مربوط به برند سمینیس آمریکا را مشاهده نمائید،این برند انواع بذرهای مرغوب صیفی جات و گل تولید می نماید که اکنون می توانید در ایرویان در اختیار داشته باشید.

بذر صیفی جات فیتو

در این شاخه می توانید تمامی محصولات برند فیتو اسپانیا را ببینید،محصولات این برند مربوط به بذر گل و بذر صیفی جات می باشد.

بذر صیفی جات آسگرو

در این شاخه می توانید محصولات برند آسگرو آمریکا را مشاهده نمائید،این شرکت تولید کننده انواع بذرهای گل،ذرت،کانولا،و... می باشد که به عنوان برندی شناخته شده در زمینه کشاورزی می باشد.

بذر صیفی جات آسگن

در این شاخه می توانید محصولات برند آسگن ترکیه را مشاهده نمائید،این برند در زمینه تولید انواع بذر صیفی جات،ذرت،و... فعالیت می نماید و یک یاز برندهای شناخته شده در زمینه تولید بذر صیفی جات می باشد.

بذر صیفی جات آرزومان

در این شاخه می توانید تمامی بذرهای صیفی جات تولید شده توسط شرکت آرزومان ترکیه را مشاهده کنید، این شرکت یکی از پیشتازان تولید بذر در منطقه و کشور ترکیه می باشد که محصولاتی مرغوب و دارای استانداردهای جهانی تولید می نماید.

سایر بذرهای صیفی جات

می توانید در این شاخه محصولات برندهای مختلفی از جمله جوهانسون،آرزومان،بورسا،یوروگاردن،پتو،و... را مشاهده نمائید که در زمینه تولید انواع بذر گل،صیفی جات،چمن و غیره فعالیت دارند و از برندهای شناخته شده دنیا می باشند.

همه بذرهای صیفی جات

تمامی بذرهای صیفی جات ارائه شده در ایرویان از شرکتهای مختلف را می توانید اینجا مشاهده نمائید، و همچنین می توانید با استفاده از شاخه بندی طبق نام برند نیز محصولات را جستجو نمائید.