تمامی تولید کنندگان معتبر بذر دنیا در این شاخه

بذر و پیاز گل  6 محصول وجود دارد.

زیرشاخه‌ها

بذر گل ویلمورین

در این شاخه می توانید تمامی محصولات برند ویلمورین فرانسه را ببینید،محصولات این برند مربوط به بذر گل و بذر صیفی جات می باشد که اگر روی برخی از بسته های این برند واژه "آنادولو" وجود داشت،به خاطر داشته باشید همان ویلمورین هستش که توسط نمایندگی ترکیه این محصول تولید می شوند و نام آنادولو هک می شود.

بذر گل تامپسون و مورگان

در این شاخه می توانید تمامی محصولات برند تامپسون و مورگان بریتانیا را ببینید،محصولات این برند مربوط به بذر گل و بذر صیفی جات می باشد که معمولا در دنیا بذرهای f1 انواع گل توسط این شرکت تولید می شوند.

بذر گل سمینیس

در این شاخه می توانید بذرهای مربوط به برند سمینیس آمریکا را مشاهده نمائید،این برند انواع بذرهای مرغوب صیفی جات و گل تولید می نماید که اکنون می توانید در ایرویان در اختیار داشته باشید.

بذر گل فیتو

در این شاخه می توانید تمامی محصولات برند فیتو اسپانیا را ببینید،محصولات این برند مربوط به بذر گل و بذر صیفی جات می باشد.

بذر گل آسگرو

در این شاخه می توانید محصولات برند آسگرو آمریکا را مشاهده نمائید،این شرکت تولید کننده انواع بذرهای گل،ذرت،کانولا،و... می باشد که به عنوان برندی شناخته شده در زمینه کشاورزی می باشد.

بذر گل آسگن

در این شاخه می توانید محصولات برند آسگن ترکیه را مشاهده نمائید،این برند در زمینه تولید انواع بذر صیفی جات،ذرت،و... فعالیت می نماید و یک یاز برندهای شناخته شده در زمینه تولید بذر صیفی جات می باشد.

بذر گل جانسونز

در این شاخه می توانید تمامی بذر گلهای تولید شرکت جانسونز انگلستان را مشاهده نمائید، این شرکت یکی از پیشروهای تولید بذر گل در دنیا می باشد و محصولات مرغوبی تولید می نماید.

بذر گل آرزومان

در این شاخه می توانید تمامی بذر گلهای تولید شده توسط شرکت آرزومان ترکیه را مشاهده کنید، این شرکت یکی از پیشتازان تولید بذر در منطقه و کشور ترکیه می باشد که محصولاتی مرغوب و دارای استانداردهای جهانی تولید می نماید.

سایر بذرهای گل

می توانید در این شاخه محصولات برندهای مختلفی از جمله جوهانسون،آرزومان،بورسا،یوروگاردن،پتو،و... را مشاهده نمائید که در زمینه تولید انواع بذر گل،صیفی جات،چمن و غیره فعالیت دارند و از برندهای شناخته شده دنیا می باشند.

همه بذرهای گل

تمامی بذرهای گل ارائه شده در ایرویان از شرکتهای مختلف را می توانید اینجا مشاهده نمائید، و همچنین می توانید با استفاده از شاخه بندی طبق نام برند نیز محصولات را جستجو نمائید.

پیاز انواع گل

در این شاخه می توانید انواع پیازهای گل را ببینید،حتما می دانید در دنیا گلهایی و جود دارند که با استفاده از کاشت پیاز آنها می توان آنها را تکثیر و مورد استفاده قرار داد و از انواع این گلها می توان به گل لاله اشاره کرد که در رنگهای بسیار زیبایی وجو دارد.

0 نقد و نظر

بنفشه گیاهی چند ساله با تنوع رنگهای زیاد می باشد که در این محصول برای شما رنگهای متفاوتی را فراهم نموده ایم،این گیاه به سرما مقاوم بوده و بنفشه به طور طبیعی درشمال ایران می‌روید، ولی با توجه به این که امروزه به عنوان یک گل زینتی درباغچه‌ها کاشته می‌شود، می‌توان آن را دراکثر نقاط ایران مشاهده نمود.

95,000 ریال
تمام شد!
0 نقد و نظر

گل تاج خروس دارای ارقام و واریته های مختلف و متنوعی در دنیا می باشد، این گیاه بومی آمریکای جنوبی بوده و در کشور ما نیز به خوبی یافت و رشد می یابد.

95,000 ریال
تمام شد!
0 نقد و نظر

گل ختمی علاوه بر آن که به دلیل داشتن گل‌های رنگی و بزرگش در تزئین خانه یا باغچه استفاده می‌شود، کاربردهای پزشکی و درمانی هم دارد. برگ‌ها و گلبرگ‌های گل ختمی را می‌توان به شکل دم‌نوش و عرقیات مصرف کرد که برای درمان انواعی از بیماری‌ها مفید است.

95,000 ریال
موجود
0 نقد و نظر

تاج خروس سرده‌ای از گیاهان گلدار است که دارای ۶۰ گونه متفاوت می‌باشد که گل حلوا نیز یکی از این گونه ها می باشد. گل‌های این گیاه به رنگ‌های بنفش، قرمز و زرد است مردم در سراسر دنیا از گونه‌های این سرده به عنوان سبزی، غلات و گیاه زینتی استفاده می‌کنند.

95,000 ریال
موجود
0 نقد و نظر

این گل چند ساله آفتابدوست یکی از گلهای زیبای تولید ویلمورین می باشد که در این محصول رنگ سفید آن برای شما تدارک دیده شده است.

100,000 ریال
موجود
0 نقد و نظر

آهار گیاهی یکساله با برگهایی نسبتا پهن می باشد،گل آهار دارای رنگهای متنوعی می باشد که در این بسته نیز ما نوع مخلوط آن را برای شما گذاشته ایم که دارای رنگهای زیبایی می باشد.

100,000 ریال
موجود
نمایش 1 - 6 از 6 قلم کالا