تمامی بذرهای گل ارائه شده در ایرویان از شرکتهای مختلف را می توانید اینجا مشاهده نمائید، و همچنین می توانید با استفاده از شاخه بندی طبق نام برند نیز محصولات را جستجو نمائید.

همه بذرهای گل  37 محصول وجود دارد.

در صفحه
0 نقد و نظر

   منشا ابری آمریکای جنوبی و از جمله گل های بهاره و تابستانه است. عادت رشد آن به صورت برافراشته، پهن شونده یاتپه ای شکل است ولی در بیشتر انواع آن ارتفاع بوته آن کم است. به طوری که گسترش بوته بیشتر از ارتفاع آن است. 

100,000 ریال
موجود
0 نقد و نظر

ساقه های رقصندۀ این پیچک رؤیایی دور داربست های آلاچیق، روی پرچین ها و روی نرده های باریک و طاقی پنجره ها و ورودی ها ریسه های ظریف نیلوفر می کشند و هر روز طلوع آفتاب را جشن می گیرند.

95,000 ریال
موجود
0 نقد و نظر

گل جعفری (به انگلیسی: Tagetes) گیاهی یکساله یا چند ساله‌است، این گل دارای ۵۶ گونه و از خانوادهٔ گل آفتابگردان بوده و بومی امریکای شمالی و جنوبی است

98,000 ریال
تمام شد!
0 نقد و نظر

بنفشه گیاهی چند ساله با تنوع رنگهای زیاد می باشد که در این محصول برای شما رنگهای متفاوتی را فراهم نموده ایم،این گیاه به سرما مقاوم بوده و بنفشه به طور طبیعی درشمال ایران می‌روید، ولی با توجه به این که امروزه به عنوان یک گل زینتی درباغچه‌ها کاشته می‌شود، می‌توان آن را دراکثر نقاط ایران مشاهده نمود.

95,000 ریال
تمام شد!
0 نقد و نظر

گل تاج خروس دارای ارقام و واریته های مختلف و متنوعی در دنیا می باشد، این گیاه بومی آمریکای جنوبی بوده و در کشور ما نیز به خوبی یافت و رشد می یابد.

95,000 ریال
تمام شد!
0 نقد و نظر

گل ختمی علاوه بر آن که به دلیل داشتن گل‌های رنگی و بزرگش در تزئین خانه یا باغچه استفاده می‌شود، کاربردهای پزشکی و درمانی هم دارد. برگ‌ها و گلبرگ‌های گل ختمی را می‌توان به شکل دم‌نوش و عرقیات مصرف کرد که برای درمان انواعی از بیماری‌ها مفید است.

95,000 ریال
موجود
0 نقد و نظر

بنفشه گیاهی چند ساله با تنوع رنگهای زیاد می باشد که در این محصول برای شما رنگ صورتی آن را فراهم نموده ایم،این گیاه به سرما مقاوم بوده و بنفشه به طور طبیعی درشمال ایران می‌روید، ولی با توجه به این که امروزه به عنوان یک گل زینتی درباغچه‌ها کاشته می‌شود، می‌توان آن را دراکثر نقاط ایران مشاهده نمود.

85,000 ریال
تمام شد!
0 نقد و نظر

گل میمون گونه گیاهی چندساله گلدار از جنس Antirrhinum در خانواده بارهنگ (Plantaginaceae) بومی منطقه مدیترانه است، از شمال آفریقا در مراکش تا اروپا به پرتغال و جنوب فرانسه و ترکیه و سوریه است.

98,000 ریال
موجود
0 نقد و نظر

بومی آرژانتین ، جنوب برزیل و اروگوئه است. همچنین در جنوب آسیا دیده می شود و به طور گسترده ای در بسیاری از مناطق بالکان گسترش یافته است. در بنگلادش نیز موجود است و با نام "زمان Fuul" ، به معنی "گل زمان" ، به این دلیل که گل تا به یک زمان خاص به شکوفه میرسد نام گذاری شده است.

100,000 ریال
موجود
0 نقد و نظر

گل همیشه بهار (نام علمی: Calendula officinalis یا Calendula persica) از گونه Calendula است. همیشه‌بهار گیاهی از تیره ستاره ای، علفی و پایا است. ساقه هوایی افراشته منشعب و دارای پرزهای غده‌ای گل آن زردرنگ می‌باشد.

105,000 ریال
موجود
0 نقد و نظر

تاج خروس سرده‌ای از گیاهان گلدار است که دارای ۶۰ گونه متفاوت می‌باشد که گل حلوا نیز یکی از این گونه ها می باشد. گل‌های این گیاه به رنگ‌های بنفش، قرمز و زرد است مردم در سراسر دنیا از گونه‌های این سرده به عنوان سبزی، غلات و گیاه زینتی استفاده می‌کنند.

95,000 ریال
موجود
0 نقد و نظر

این گل چند ساله آفتابدوست یکی از گلهای زیبای تولید ویلمورین می باشد که در این محصول رنگ سفید آن برای شما تدارک دیده شده است.

100,000 ریال
موجود
نمایش 1 - 12 از 37 قلم کالا