بذر درخت و درختچه

در این شاخه می توانید انواع بذرهای درخت و درختچه تولید شده توسط برترین برندهای دنیا را مشاهده نمائید، این بذر های شامل درختان میوه و زینتی می باشند.

بذر درخت و درختچه  15 محصول وجود دارد.

زیرشاخه‌ها

بذر درخت ویلمورین

شرکت ویلمورین فرانسه یکی از پیشرو ترین شرکتهای تولید بذر در دنیا می باشد، این شرکت در زمینه بذر درختان میوه و زینتی نیز با توجه به پشتوانه مطالعاتی و تحقیقاتی خود، تولیدات بسیار خوبی دارد که می توانید محصولات مرغوب ویلمورین را در این شاخه ملاحضه نمائید.

بذر درخت آنادولو

شرکت آنادولو یکی از شاخه های ویلمورین فرانسه در کشور ترکیه می باشد، این شرکت در زمینه تولید انواع محصولات بذری در ترکیه اقدام به تولید می نماید و یکی از محصولات این شرکت نیز بذر درختان میوه  و زینتی می باشد.

بذر درخت اکودوغا

شرکت اکودوغا در ترکیه یکی از شناخته شده ترین تولید کنندگان بذر درخت می باشد، محصولات این شرکت بسیار متنوع و مورد استفاده می باشند.

در صفحه
0 نقد و نظر

برگ بو به صورت درختچه و درخت یافت می‌شود. معمولاً در تمام فصول سال سبز است و طول درخت‌های آن به ده متر هم می‌رسد. در بسیاری جاها برای تزیین باغ‌ها استفاده می‌شود، اما استفادهٔ اصلی آن در آشپزی و به عنوان داروی گیاهی است.

150,000 ریال
موجود
0 نقد و نظر

درخت سریع الرشدی و خزان پذیر با تاج گسترده و برگهایی مرکب از ۱۱-۲۳ برگچه ی بیضی به رنگ سبز تیره که خوشه های اویخته گلهای معطر سفید و صورتی رنگ آن در اواسط بهار و اول تابستان ظاهر میشوند.

150,000 ریال
موجود
0 نقد و نظر

درخت عرعر بومی شما شرقی و مرکز چین و تایوان و کره شمالی است. این درخت بر خلاف گونه های دیگر این جنس که در مناطق استوایی رشد می کنند، در آب و هوای معتدل یافت می شود. 

150,000 ریال
موجود
0 نقد و نظر

جنسی از گیاهان چوبی از خانواده گل سرخ است. بومی  مناطق معتدل آسیا، اروپا و آفریقای شمالی است. انواع شیرخشت ها در بهار گل های کوچکی می دهند و همه آنها به خاطر خوشه های زیبای میوه های سرخ آلبالویی آن ، که در پاییز تا زمستان بر بوته هستند ، پرورش داده می شوند .  

150,000 ریال
موجود
0 نقد و نظر

درختچه سریع الرشد، به خاطر میوه های قرمز و نارنجی وبرگ همیشه سبزو مقاومت و نگهداری آسان پرورش داده می شود. نیاز به حفاظت از بادهای زمستانه مناطق سردسیر دارد

150,000 ریال
موجود
0 نقد و نظر

نَستَرَن یکی از گونه‌های وحشی رز و بومی اروپا، آسیای باختری و شمال خاوری آفریقا است. گونه های بسیاری از آن در جنگلهای شمال، منطقه ارسباران، و ارتفاعات فوقانی مناطق دیگر ایران بصورت خودرو یافت میشود. 

150,000 ریال
موجود
0 نقد و نظر

ارس خزنده گیاهی کند رشد از جنس Juniperus در خانواده Cupressaceae (سرو) بومی شمال قاره آمریکا ، سراسر کانادا از یوکان شرق به نیوفاندلند، و در ایالات متحده در آلاسکا، و به صورت محلی در شرق مونتانا میباشد.

150,000 ریال
موجود
0 نقد و نظر

اين گونه اروپايي است تغييرات ژنتيکي فراواني دارد. در اسپانيا، مراکش، ترکيه و قبرس، اتريش، يوگسلاوي، روماني، بلغارستان، يونان، فرانسه وجود دارد .

150,000 ریال
موجود
0 نقد و نظر

سرو سیمین یا نقره ای از مقاومترین گونه های سوزنی برگ جهان است که دامنه وسیعی از شرایط اکولوژیکی رویشگاهها را تحمل می کند . زیستگاههای طبیعی آن کوههای خشک وصخره ای ایالت آریزونای آمریکا است .

150,000 ریال
موجود
0 نقد و نظر

نوش یا سرو بادبزنی درختی است از خانواده سروها ،که این خانواده شامل 5 گونه متفاوت است که 2 گونه از آن بومی آمریکا و 3 گونه از آن بومی شرق آسیا هستند.

150,000 ریال
موجود
0 نقد و نظر

سرو خمره ای بومی چین است ،در چین به نام درخت زندگی شناخته می شود، شاید این نام بر اساس طبیعت همیشه سبز و بدون تغییر درخت در آب و هوای سرد و خشک شمال غرب چین باشد .

150,000 ریال
موجود
0 نقد و نظر

با نام پالم بادبزنی کالیفرنیایی ، واشنگتونیای کالیفرنیایی، واشنگتونیای شمالی و یا پالم بادبزنی صحرایی، پالم کتانی (به دلیل رشته های کتانی سفید رنگ حاشیه برگچه ها)، نخل بادبزنی آریزونا نیز شناخت می شود. 

150,000 ریال
موجود
نمایش 1 - 12 از 15 قلم کالا