ابزار آلات و ادوات

در این شاخه می توانید مرغوبترین و بهترین ابزار آلات کشاورزی و گلخانه را از برندهای مختلف دنیا یکجا دیده و در خریدی خوب موفق شوید،محصولات ارائه شده در این شاخه از انواع ابزارهای کاشت،داشت و برداشت،سمپاش،چمن زن و.... می باشد.

ابزار آلات و ادوات  هیچ محصولی در این دسته نیست.

زیرشاخه‌ها

ابزار ویلمورین

میتوانید ابزار و ادوات تولید برند مشهور ویلمورین فرانسه را در این شاخه ملاحضه نمائید، این برند علاوه بر تولید بذر در زمینه تولید ابزار و ملزومات کشاورزی نیز فعالیت می نماید.

ابزار گاردنا

برند گاردنا یکی از قویترین تولید کنندگان ابزار در دنیا می باشد، این برند مشهور آلمانی محصولات بسیار مرغوبی تولید می کند که میتوان از انواع ابزار باغچه، ادوات موتوری، سنسورها و سنجنده ها نام برد.

ابزار جی فی

برند جیفی یکی از مشهورترین شرکتهای دنیا در زمینه تولید بسترهای کشت، خاک، تورف و ابزار کشاورزی می باشد که میتوانید در این شاخه محصولات این برند مشهور را مشاهده فرمائید.

ابزار ROOT!T

شرکت ROOT!T بریتانیا یکی دیگر از شرکتهای تولید کننده انواع ابزار و ملزومات جهت کشت بدون خاک و بسترهای کشت از قبل آماده، گلخانه های کوچک و... می باشد، محصولات این برند بسیار مرغوب و دارای انواع زیادی می باشند که می توانید در این شاخه ابزار تولیدی این شرکت را ملاحضه نمائید.